אם זה לא היה מצולם אף אחד לא היה מאמין ┃טופטן

אם זה לא היה מצולם אף אחד לא היה מאמין ┃טופטן
האם אתם חדשים- bit.ly/2Z0zYCW
מצלמות נותנות לנו דרך לתעד כל דבר בחיינו. וכיום שאפשר אפילו להרכיב אותם סקייטבורד, גלשנים ואופניים ואפילו על בעלי חיים, אפשר להקליט פעולה ללא מאמץ ולתעד סיפורים באמצעות הסרטונים המדהימים שתצלמו. לפעמים, לעומת זאת, מצלמות לוכדות דברים די מטורפים שקשה יהיה לנו להאמין, אז היום בסרטון אספנו לכם עשרת דברים שאם הם לא היו מצולמים כנראה שאף אחד לא היה מאמין, ותשארו למקום ראשון , תאמינו לי שלא תצטערו.
שיאי הגינס הכי מוזרים אי פעם ilmines.info/camera/ZLx3hZdlnXCCiqc/wyd-w.html
חיות ששונאות אחת את השנייה ilmines.info/camera/ca13iqhljZmFhbM/wyd-w.html
חיות חמודות אבל מסוכנות ilmines.info/camera/mNChfJmNgmmnoLM/wyd-w.html
הנשים הכי גבוהות בעולם ilmines.info/camera/ltR7sMd6fpKkYas/wyd-w.html
חיות שאכלו את הבעלים שלהם ilmines.info/camera/lJaYq6p-bIeOm8k/wyd-w.html
במקום העשירי- חללית חייזרים
ב -21 במאי 2016 ניק תומאס נסע על האופנוע שלו דרך עיירה קטנה בווייטנאם על כביש פתוח ורגיל לחלוטין, שפתאום בזמן שהוא נוסע על האופנוע שלו, חפץ שנע במהירות הופיע לפתע בשמיים נע במהירות מטורפת על פני השמים . אם זה לא היה מתועד זה היה אחד מאותם רגעים שלא הייתם מאמינים. אבל מזל שהוא היה במקום הנכון בזמן הנכון . יש אנשים שאומרים שזה חללית של חייזרים, אבל כמובן שיכול להיות שהסרטון ערוך, אז תרשמו לנו בתגובות אם אתם חושבים שזה ערוך ואם לא מה נראה לכם שזה?
במקום התשיעי- ביגפוט?
אתם יכולים לשים מצלמה על חלקים שונים בגוף, אבל אתם יכולים גם לשים מצלמה על הכלב שלכם כדי לקבל את נקודת המבט שלהם . אני לא יודע מה איתכם ועל חיות המחמד שלכם, אבל הרבה אנשים אוהבים לעשות את זה. הודות לכך, בחור אחד הצליח לתפוס סרטון שהרבה אנשים טוענים שהם מראה של ביגפוט. בחור וכלבו יצאו לטיול רגיל שלהם ביער כשנתקלו בדמות המוזרה הזו שעמדה כמו בן אדם, אבל הייתה מאוד שעירה והיה לה מראה של קוף. כשהסרטון הפך לוויראלי, הרבה אנשים התחילו להניח שזה בהחלט ביגפוט. אחרים, לעומת זאת, הטילו ספק באמיתות הקליפ בשל תגובת הכלב - הכלב לא נראה המום או מפוחד בכלל. אז אנחנו יכולים להניח שהכלב הזה מאוד נוח עם ביגפוט בסביבה. דבר אחד בטוח ... זה מראה מטורף
במקום השמיני- פומת ההרים
הפומה היא החתול הגדול ביותר לאחר הטיגריס, האריה, היגואר והנמר. אורך גופה נע בין 2.2 ל-2.6 מטרים,. משקלה נע בין 50 ל-90 קילוגרמים, ומהירותה המרבית לפי ה"נשיונל ג'אוגרפיק ויילד" היא כ-100 קילומטרים בשעה, בקיצור , לא חיה שאתם רוצים לעמוד מולה. למרבה הצער הבן אדם נפגש עם פומת הרים באמצע שום מקום. הבן אדם בסרטון יצא לטיול באחד ההרים לבדו, שלפתע פומה צצה. בסרטון, שאורכו 6 דקות, אפשר לראות את הפומה מנסה להרחיק את הבן אדם מהאזור , ככל הנראה בגלל שהיא ניסתה להרחיק אותו מהגורים שלה.
בחלקים מסוימים בסרטון אפשר לראות את הפומה פותחת ידיים ומתקדמת קדימה במטרה לתקוף את הבן אדם.
מקורות :
10. ilmines.info/camera/lbBlprRvbJGkprs/wyd-w.html
9.www.dailymail.co.uk/news/article-3745746/Was-Bigfoot-just-spotted-Oregon-Dog-GoPro-strapped-stumbled-bizarre-creature-forest.html
8.ilmines.info/camera/adCpiM16loCzkZY/wyd-w.html
6.ilmines.info/camera/nrx5jNCnZauLfbM/wyd-w.html
5.ilmines.info/camera/ms2vmZqCZHqDfrc/wyd-w.html
4.ilmines.info/camera/ldF3e8SXoa-Ld9U/wyd-w.html
3.ilmines.info/camera/p79-nLqXfWxudsU/wyd-w.html
2.ilmines.info/camera/lqmEnbmEfYuamZY/wyd-w.html
1.ilmines.info/camera/osd6a5iQiKyPp5I/wyd-w.html

תגובות