עקיבא - Akiva
עקיבא - Akiva
עקיבא - Akiva

עקיבא, מוזיקאי יוצר בן 27 נשוי ואב לשלושה מתגורר בתל אביב, במקור מדימונה.
גדל במשפחה דתית לאומית חמה וגדולה אח לעשרה. החיבור למוסיקה נולד בבית. הפיוטים מבית אבא, המוסיקה הקלאסית מבית אמא. מגיל 6 החל לשיר ולנגן על מגוון כלים. בגיל קצת יותר מאוחר "נטרפה דעתו" (כלשונו) על רוק'נרול. להקות שנות השבעים ומשם הסתעף לכל עבר. ההתאהבות הזו גרמה לו להתנסות בכתיבה והלחנה.
ההתבגרות שלו הייתה ועודנה קסומה ורוויה במסעות ומרד, הליכה על התפר שבין הקודש לחול הדתי והחילוני שבו. מתוך המקום הזה הוא יוצר. כותב ומלחין. עסוק בחיפוש ותנועה. ברוח ובחיים בין העולמות.
בגיל שמנה עשרה הוא החל ללמוד בישיבה. לאחר שנתיים התגייס לגולני. בסוף השירות הכיר את אשתו והחל להתפרנס כמוזיקאי. בין היתר כחלק מלהקת כלייזמר מצליחה אשר זכתה בתואר "להקת הכלייזמר הטובה בעולם" איתה הופיע רבות בארץ ובאירופה.
על אלבום הבכורה שלו הוא עובד כשנה בהפקתו המוסיקלית של ניר מיימון
.

תגובות
 1. Guy Itzhak - גיא יצחק - העמוד הרשמי

  Guy Itzhak - גיא יצחק - העמוד הרשמי15 שעות לפני

  קליפ כל כך מרגש! שיר מעולה, כל הכבוד עקיבא :)

 2. Michael Traivits

  Michael Traivits20 שעות לפני

  אלוף

 3. Naama Yemini

  Naama Yemini21 שעה לפני

  איך אפשר לא לשמוע את השיר הזה זה השיר הכי טוב שיש.עקיבא המלך💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖!!!!!!!!!!!!

 4. opzz xsin

  opzz xsinיום לפני

  אני מאחל לכל הזוגות מבני ישראל שתהיה לכם זוגיות מדהימה ושתדעו להזקין ביחד.

 5. נאוה זיידי

  נאוה זיידייום לפני

  שיר מקסים נעים לשמוע את השקט בקולך 💝👍

 6. sara c

  sara cיום לפני

  אין על עקיבא קול ומילים וקליפים שאפשר שילדים יראו בראש שקט ! הזמר האהוב עלי בשנים האחרונות ומקווה לאורך זמן !

 7. אלעזר ללום

  אלעזר ללום2 ימים לפני

  פשוט נפלא !

 8. שירה פלק

  שירה פלק2 ימים לפני

  לייק! מושלם

 9. Ptao Tom

  Ptao Tom3 ימים לפני

  ואו איזה שיר כל מי שמאמין בה" שייתן לייק

 10. ברק הלוי

  ברק הלוי3 ימים לפני

  עקיבא, יאלוףףףף, איזה כיף לשמוע אותך, משפחת הלוי,אבן שמואל.

 11. אנה אשורוב

  אנה אשורוב3 ימים לפני

  איך אין לזה מעל למיליון צפיות כבר לפחות?? מרגשששש

 12. Levi Guedj

  Levi Guedj4 ימים לפני

  שמע אתה משהו מיוחד! זה מסוג השירים שהולכים איתך שנים...

 13. בת של מלך! אין עוד מלבדו!

  בת של מלך! אין עוד מלבדו!4 ימים לפני

  שומעת את השיר הזה כמה וכמה פעמים ביום. זה לא עוזב אותי תודה על יצירת המופת . 👏👏👏❤ים רגש אלוקות של נשמה.

 14. tamarii wellness advocate

  tamarii wellness advocate4 ימים לפני

  אלוף שלנו עקיבבבבבא

 15. חסיד רבנו

  חסיד רבנו4 ימים לפני

  ilmines.info/camera/oLyLqZKmiquiftk/wyd-w.html ilmines.info/camera/iq-HbcaBgahrnNU/wyd-w.html ilmines.info/camera/Zdt9gM2fnZx8k9U/wyd-w.html ...«´`•..נ נח נחמ נחמן מאומן..•´`» רבי נחמן גילה לנו זאת בפירוש בצורה ברורה לחלוטין ואמר: * "אמר לאחד, שהכח שהיה לדוד המלך ע"ה לומר שמונה פעמים:אבשלום בני, בני וע"י זה העלה אותו משבעה מדורי גיהנום והכניסו לגן-עדן, כמו שאמרו רז"ל, זה הכח יש לו גם-כן, שהוא יכול להעלות בדיבורו בעלמא את האדם מכל השבעה מדורי גיהנום ולהכניסו לגן-עדן". (חיי-מוהר"ן רח"צ) * "אמר אותי צריכים העולם; לא מבעיא אתם, כי אתם יודעים בעצמכם איך אתם צריכים אותי, אלא אפילו כל הצדיקים צריכים אותי, כי גם הם צריכים להחזיר אותם למוטב, וגם אפילו אומות העולם צריכין אותי, אך דיו לעבד להיות כרבו" (שם ר"נ) * "אמר אני איש פלא ונשמתי פלא גדול" (שם רנ"ו) * "פעם אחת אמר: הייתי סבור, שהיצר הרע שלי אומר לי, שאין מי שינהיג את בני הנעורים כמוני; עכשיו אני יודע בבירור שאני מנהיג הדור יחידי בעולם, ואין מנהיג כמוני" (שם רנ"ח) * "אמר:כל מה שמשיח יעשה טובות לישראל אני יכול לעשות" (שם רס"ו) * "שמעתי בשמו שאמר, שהשיג יחידה בתכלית מדריגה עליונה" (שם רס"ז) * "פעם אחת דיבר עמי מעניין שאי אפשר להיות איש כשר באמת כי-אם כשמתקרבים להצדיק האמת שבדור" (שם רצ"ט) * "אמר:אני אין לי מה לעשות בזה העולם כלל, כי בשבילי איני צריך לעשות כלל, רק באתי לעולם לקרב נפשות ישראל להשם יתברך, אבל איני יכול לקרב כי-אם מי שבא אצלי ומספר לי חסרונו, אני יכול לתקנו" (שם ש"ז) * "אמר:כל מי שיציית אותי ויקיים כל מה שאני מצוה, בוודאי יהיה צדיק גדול, יהיה מי שיהיה, והעיקר-להשליך שכל עצמו לגמרי; רק כאשר יאמר הוא, יקיים הכל כמאמרו" (שם ש"כ) * "אמר:אני נהר המטהר מכל הכתמים" (שם של"ב) * "כבר הבטיח רבנו ז"ל וייחד שני עדים כשרים על זה, שכשיסתלק כשיבואו על קברו ויתנו פרוטה לצדקה ויאמרו אלו העשרה פרקי תהלים (התיקון הכללי), אז יניח רבנו עצמו לאורך ולרוחב, ובוודאי יושיע לזה האדם. ואמר שבהפאות יוציא אותו מהגיהנום, אפילו אם יהיה אותו האדם איך שיהיה, אפילו אם עבר מה שעבר, רק מעתה יקבל על עצמו שלו ישוב לאוולתו חס-ושלום. ובלילה שקודם הסתלקותו אמר:מה לכם לדאוג, מאחר שאני הולך לפניכם; ומה אם הנשמות שלא הכירו אותי כלל מצפים על התיקונים שלי, מכל שכן אתם ilmines.info/camera/mJmYoceXeYugfKM/wyd-w.html

 16. גדי כהן

  גדי כהן4 ימים לפני

  ואוווווו איזה שירר עקיבא יאלוףףף💯💯😍😍😍

 17. גדי כהן

  גדי כהן4 ימים לפני

  עקיבא יתותחחח תודה על העונג הזה תודה❤️

 18. niduoe stre

  niduoe stre4 ימים לפני

  אני מאחל לכל הזוגות מבני ישראל שתהיה לכם זוגיות מדהימה ושתדעו להזקין ביחד.

 19. אוריה שגיא

  אוריה שגיא4 ימים לפני

  עקיבא אתה פשוט יוצר בחסד אני בתקופה של קבלה עצמית וכשאני שומע את המילים של השיר הזה זה מזכיר לי כמה אני יכול לקבל את עצמי

 20. ניקול אשכנזי

  ניקול אשכנזי4 ימים לפני

  אין מילים זה ואו.💔

 21. ניקול אשכנזי

  ניקול אשכנזי4 ימים לפני

  ואו

 22. מיטב אלקובי

  מיטב אלקובי4 ימים לפני

  למישהו יש את הפלייבק חינם?🙏🙏🙏

 23. Ariella Corey

  Ariella Corey4 ימים לפני

  וואי מאד מתוקקק😍😍😍

 24. יוסי עציון

  יוסי עציון5 ימים לפני

  חולה עליכה

 25. Tehilla H Heinrich

  Tehilla H Heinrich5 ימים לפני

  פשוט מרגש אותי כול מילה אני מרגישה שזה נכתב בשבילי ועל היחסים שלי עם אלוקים כמה כיף לשמוע זמר שמדבר אמת ונוגע ללב בפשטות שלו!

 26. יוסי עציון

  יוסי עציון5 ימים לפני

  פיצוץ של שיר

 27. Mariachi ירושלים

  Mariachi ירושלים5 ימים לפני

  יפה! היכרנו את זוג המדהים שמופיע בסרטון היום בהופעה שלנו בירושלים! בהצלחה רבה!

 28. dor sabach

  dor sabach5 ימים לפני

  אני מת על הסרטונים שלך

 29. אביגיל כהן

  אביגיל כהן6 ימים לפני

  פשוט מרגש ומהמם

 30. soinu foig

  soinu foig6 ימים לפני

  מודה שהצלחת לגרום לי להזיל דמעות בקליפ הזה תודה עקיבא

 31. נגה פיטון

  נגה פיטון6 ימים לפני

  ץץץ

 32. nitay eldor

  nitay eldor6 ימים לפני

  הביצוע הכי יפה של השיר הזה עד היום!! וואוו וואוו וואוו. חצי מהצפיות שלי.

 33. topgamer

  topgamer6 ימים לפני

  שיר שובה לב!!! בהצלחה אחי היקר

 34. Lilach Yacov

  Lilach Yacov7 ימים לפני

  אחד השירים הכי מרגשים ויפים ששמעתי בשילוב הקול המדהים והאלוהי שלך!! תודה עקיבא!! הבת שלי בת שנתיים וחצי כל הזמן מבקשת את השירים שלך!!

 35. Tzipora Erez

  Tzipora Erez7 ימים לפני

  השיר האהוב עלי

 36. הדסה כהן

  הדסה כהן7 ימים לפני

  יפה כלכךכלכך!!

 37. eitanmm27

  eitanmm277 ימים לפני

  אני מת על השיר הזה

 38. ישראל גולדשטיין

  ישראל גולדשטיין7 ימים לפני

  הזמר והשיר פשוט שלמות!!!😍

 39. TELEFON EXPPRESS

  TELEFON EXPPRESS7 ימים לפני

  יש לך קול מדהים יפה ומרגיע.

 40. יוסף באבא

  יוסף באבא8 ימים לפני

  איזה מתנה אתה משמיים

 41. להתענג באהבתך

  להתענג באהבתך8 ימים לפני

  לייק מי שאוהב את בורא עולם

 42. yumelis blanco

  yumelis blanco8 ימים לפני

  wow! amazing!

 43. רבקה רומנו

  רבקה רומנו8 ימים לפני

  אני אחות שמרדימה את האחים אז שנים האחרונים נרדמים מכשיר וזה עושה לי טוב

 44. DingDong Games

  DingDong Games9 ימים לפני

  לייק מי שכאן מתמיר לוי

 45. שגית ישראלי

  שגית ישראלי9 ימים לפני

  שיר נדירררר

 46. سيف راشد

  سيف راشد9 ימים לפני

  הכרזת מועד לילת אל-קַדְר טוב מאלף חודש לאלו מכם החפץ להתקדם או להתעכב.. האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני 1442 - רג'אב - 18 (לוח המוסלמי) 2021-מרצ -02 (שנה אזרחית ) 16:12 צהריים ________________ באשר בדר חודש לילת אל-קדר (הטוב מאלף חודש) לחודש רמדאן הבא לשנתכם 1442(2021), שכן הוא ביום ראשון בערב ביום שני בלילה; כלומר לאחר השקיעה ביום ראשון ליל שני. ואולי ירצו ככל האסטרונומים בקרב בני האדם מוסלמים וכופרים רוצים לומר: "מר נאסר מוחמד אל-יאמאני זה הבלתי אפשרי, כי ליל בדר היא במקביל לתחילת חודש הירח והיא בעצמה מגיעה בלילה של מחצית חודש הירח , נראה כי אינך בקיא בחישובים האסטרונומיים הפיזיקליים! האם אינך מודע מר נאסר מוחמד כי הטיה של ירח שַעְבַּאן תהיה בשעה 5:31 שחר יום שני? אז אי אפשר שתהיה הלילה של מחצית הרמדאן לשנת 1442 שלנו אחרי השקיעה ביום ראשון ביום שני בלילה? זהו מדע אסטרופיזי מדויק ביותר שכל האסטרופיזיקאים אינם חולקים עליו אפילו בשנייה אחת! וזהו רגע עולמי הנקרא צירוף מרכזי של השמש והירח הצמוד, וצירוף ירח שעבאן לא יקרה עד עלות השחר ביום שני בשעה 5:31 בבוקר יום שני שעון מכה הקדושה, ואפילו שניים מבני אדם אינם חולקים על כך שזה רגע עולמי; כלומר בשעה שתיים ושלושים ואחת בשעון עולמי UTC " ואז יענה האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני לכל השואלים ואומר: "אני אחד מאלה העדים שהסהר הנולד של החודש לא ואינו אמור להיוולד לפני הצירוף המרכזי, כי צירוף השמש בירח ופניו חשוכים לחלוטין מהאור; לא השמש אומרה להדביק את הירח מאז שאלוהים ברא את השמים ואת הארץ אשר לפניו אמר אלוהים העליון:{ולירח קבענו שלבים עד כי תשוב ותיעשה כארג'ון העתיק (39) השמש לא תוכל להדביק את הירח והלילה לא יקדים את היום כולם משייטים בגלגל הרקיע(40) צדק אלוהים הגדול [סורת י.ס.]. אך זהו נס קוסמית על טבעית של אסטרופיזיקה שהפך אותה אלוהים אות עולמית להאמין בח'ליף האל על עולמות האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני; רק הוא ואין יודע בה מאשר ח'ליפה של אלוהים ומשרתו האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני בוודאות, ויזרח הירח מלאה ללילה החצי של חודש רמדאן לאחר שקיעת שמש יום ראשון שני בלילה; הסיבה לכך היא שהשמש תדביק את הירח ונולד הסהר ביום ראשון וישקע לפני שקיעת השמש ביום ראשון בלילה יום שני בשעון מכה הקדושה ויהיה כבר הסהר תחילת חודש (הרמדאן) ולא סהר סוף החודש (שעבאן), ואיני מהבורים ויודע שלא יראה את הסהר תחילת חודש רמדאן אחרי שקיעת השמש יום ראשון ליל שני הראשון ברמדאן אף אחד מהעולמות ; כי סהר רמדאן ישקע לפני שקיעה השמש יום ראשון ליל שני ונמצא במצב של מישור המילקה ותתאחד עמו השמש וכבר בהיותו סהר בזמן הקמת תפילת השחר בזמן של תחילת הצל בשעון מכה הקדושה, ובאשר לעליית הירח המלא ירח לחודש הרמדאן לשנתכם השנה 1442 (2021) זה לאחר שקיעה השמש ביום ראשון ליל יום שני יעלה הירח המלאה לעיני הצופים ירח בהיר מלא לכל מזרח העולמות לאחר שקיעת שמש יום ראשון ליל שני; לילת החצי לחודש רמדאן לשנתכם הזו 1442 טובה מאלף חודש סולארי ,אלא שאורכו של חודש סולארי שווה אלף חודש ושווה ערך לשמונים ושלוש שנים וארבעה חודשים ממה שאתם סופרים, באשר לשמונים ושלוש שנים זה מסתיים בסוף חודש רמדאן, ובאשר לארבעת החודשים הם החודשים הקדושים מסתיימים בסוף חודש מוּחָרָם הרביעי מבין החודשיים הקדושים, במקביל הוא החודש השתיים עשרה משנת הירח, האם אתם מאמינים לפני הגעת הבטחת ההכרעה בכוכב הייסורים צאקר (ניבירו)? או פקודה מאלוהים ישירות ותתחרטו . ח'ליף אללה על העולמות האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני.

 47. Nataly

  Nataly9 ימים לפני

  ""כמו שדה שמתרגש לגשם" מהמם

 48. عابد رضوان الله

  عابد رضوان الله9 ימים לפני

  הכרזת מועד לילת אל-קַדְר טוב מאלף חודש לאלו מכם החפץ להתקדם או להתעכב.. האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני 1442 - רג'אב - 18 (לוח המוסלמי) 2021-מרצ -02 (שנה אזרחית ) 16:12 צהריים ________________ באשר בדר חודש לילת אל-קדר (הטוב מאלף חודש) לחודש רמדאן הבא לשנתכם 1442(2021), שכן הוא ביום ראשון בערב ביום שני בלילה; כלומר לאחר השקיעה ביום ראשון ליל שני. ואולי ירצו ככל האסטרונומים בקרב בני האדם מוסלמים וכופרים רוצים לומר: "מר נאסר מוחמד אל-יאמאני זה הבלתי אפשרי, כי ליל בדר היא במקביל לתחילת חודש הירח והיא בעצמה מגיעה בלילה של מחצית חודש הירח , נראה כי אינך בקיא בחישובים האסטרונומיים הפיזיקליים! האם אינך מודע מר נאסר מוחמד כי הטיה של ירח שַעְבַּאן תהיה בשעה 5:31 שחר יום שני? אז אי אפשר שתהיה הלילה של מחצית הרמדאן לשנת 1442 שלנו אחרי השקיעה ביום ראשון ביום שני בלילה? זהו מדע אסטרופיזי מדויק ביותר שכל האסטרופיזיקאים אינם חולקים עליו אפילו בשנייה אחת! וזהו רגע עולמי הנקרא צירוף מרכזי של השמש והירח הצמוד, וצירוף ירח שעבאן לא יקרה עד עלות השחר ביום שני בשעה 5:31 בבוקר יום שני שעון מכה הקדושה, ואפילו שניים מבני אדם אינם חולקים על כך שזה רגע עולמי; כלומר בשעה שתיים ושלושים ואחת בשעון עולמי UTC " ואז יענה האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני לכל השואלים ואומר: "אני אחד מאלה העדים שהסהר הנולד של החודש לא ואינו אמור להיוולד לפני הצירוף המרכזי, כי צירוף השמש בירח ופניו חשוכים לחלוטין מהאור; לא השמש אומרה להדביק את הירח מאז שאלוהים ברא את השמים ואת הארץ אשר לפניו אמר אלוהים העליון:{ולירח קבענו שלבים עד כי תשוב ותיעשה כארג'ון העתיק (39) השמש לא תוכל להדביק את הירח והלילה לא יקדים את היום כולם משייטים בגלגל הרקיע(40) צדק אלוהים הגדול [סורת י.ס.]. אך זהו נס קוסמית על טבעית של אסטרופיזיקה שהפך אותה אלוהים אות עולמית להאמין בח'ליף האל על עולמות האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני; רק הוא ואין יודע בה מאשר ח'ליפה של אלוהים ומשרתו האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני בוודאות, ויזרח הירח מלאה ללילה החצי של חודש רמדאן לאחר שקיעת שמש יום ראשון שני בלילה; הסיבה לכך היא שהשמש תדביק את הירח ונולד הסהר ביום ראשון וישקע לפני שקיעת השמש ביום ראשון בלילה יום שני בשעון מכה הקדושה ויהיה כבר הסהר תחילת חודש (הרמדאן) ולא סהר סוף החודש (שעבאן), ואיני מהבורים ויודע שלא יראה את הסהר תחילת חודש רמדאן אחרי שקיעת השמש יום ראשון ליל שני הראשון ברמדאן אף אחד מהעולמות ; כי סהר רמדאן ישקע לפני שקיעה השמש יום ראשון ליל שני ונמצא במצב של מישור המילקה ותתאחד עמו השמש וכבר בהיותו סהר בזמן הקמת תפילת השחר בזמן של תחילת הצל בשעון מכה הקדושה, ובאשר לעליית הירח המלא ירח לחודש הרמדאן לשנתכם השנה 1442 (2021) זה לאחר שקיעה השמש ביום ראשון ליל יום שני יעלה הירח המלאה לעיני הצופים ירח בהיר מלא לכל מזרח העולמות לאחר שקיעת שמש יום ראשון ליל שני; לילת החצי לחודש רמדאן לשנתכם הזו 1442 טובה מאלף חודש סולארי ,אלא שאורכו של חודש סולארי שווה אלף חודש ושווה ערך לשמונים ושלוש שנים וארבעה חודשים ממה שאתם סופרים, באשר לשמונים ושלוש שנים זה מסתיים בסוף חודש רמדאן, ובאשר לארבעת החודשים הם החודשים הקדושים מסתיימים בסוף חודש מוּחָרָם הרביעי מבין החודשיים הקדושים, במקביל הוא החודש השתיים עשרה משנת הירח, האם אתם מאמינים לפני הגעת הבטחת ההכרעה בכוכב הייסורים צאקר (ניבירו)? או פקודה מאלוהים ישירות ותתחרטו . ח'ליף אללה על העולמות האימאם אל-מהדי נאסר מוחמד אל-יאמאני.

 49. Talya Gold

  Talya Gold9 ימים לפני

  גם ב2021 מרגש ברמות

 50. דיקלה דריי

  דיקלה דריי9 ימים לפני

  ❤❤❤

 51. דיקלה דריי

  דיקלה דריי9 ימים לפני

  שיר מהמם האבתי מאוד ישר כוח

 52. הדס צופיה נוימן

  הדס צופיה נוימן9 ימים לפני

  ואוווווו אין לי מילים!! תודה רבה!! את הזמר הכי מלך שיש (אתה וישי) אז אם תיהיה הופעה של שניכם תדע שאני שם😘 למרות שגם אם זה הופעה רק שלך אני באה!

 53. הדס צופיה נוימן

  הדס צופיה נוימן9 ימים לפני

  עקביאאאאאאא תותח שכמוך!! שמעתי את כל השירים האלה אלף פעמים!! תודה רבה!!!!

 54. הדס צופיה נוימן

  הדס צופיה נוימן9 ימים לפני

  וואו את הכי תותח שיש!! אני חולה עליך!! אגב אני אחיינית של איתן נוימן..

 55. חפץ חיים ראובן

  חפץ חיים ראובן9 ימים לפני

  הקליפ עשה את השיר!!!!!

 56. mn lp

  mn lp10 ימים לפני

  ilmines.info/camera/m6-GhpyjnK9uds0/wyd-w.html

 57. פנינה סוקניק

  פנינה סוקניק10 ימים לפני

  כל מי שרואה את זה נכון שהתקופה הזאת לא קלה אבל אני מאמינה בכם💓 אתם אלופים! כלכך חזקים💌 כל הכבוד תמשיכו ככה אהובים שלי💘 אלופים💖

 58. בתשבע נעים

  בתשבע נעים10 ימים לפני

  יאו איזה שיר ממכר ברמות

 59. John Sessions Live

  John Sessions Live10 ימים לפני

  You have a great balance of power and control. I can see you have a great career in singing.💘

 60. mikard

  mikard10 ימים לפני

  Magnifique 😍

 61. אביטל חדד

  אביטל חדד10 ימים לפני

  שיר מהממם

 62. מרים רומנו

  מרים רומנו10 ימים לפני

  איזה כיף שתיהם ביחד שרופה עליכם

 63. ayala Oshrat

  ayala Oshrat10 ימים לפני

  מהמם מעריצה מספר 1 🥰

 64. Baekhyun Sunshine

  Baekhyun Sunshine11 ימים לפני

  ilmines.info/camera/aLJojbqZmIGbf80/wyd-w.html

 65. zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy11 ימים לפני

  ברוך השם לאדם שקורא את ההערה הזו. הייתי רוצה לנסוע לישראל מתישהו.

 66. Yehonatan piano

  Yehonatan piano11 ימים לפני

  מי שצופה בשיר המדהים הזה בשנת 2021 שירשם לערוץ שלי

 67. Shani Keren

  Shani Keren11 ימים לפני

  מרגש מהמם תודה תעשה עוד שירים לאלוהים ❤️💪

 68. Didi Didi

  Didi Didi11 ימים לפני

  עקיבא אתה הכי חמוד מכל הזמרים

 69. Just Me

  Just Me11 ימים לפני

  זמר מיוחד במינו...פשוט קסם של שיר 💗❤️

 70. Notana Merican

  Notana Merican11 ימים לפני

  כמו עוד מתכון של תבשיל תפל ושיגרתי

 71. Yarin Mandlawi

  Yarin Mandlawi11 ימים לפני

  אתה פשוט מטורף ! אתה כל כך מרגש אותי 💙🙏🏻

 72. עמותת כל יהודי זהב every jew is gold

  עמותת כל יהודי זהב every jew is gold11 ימים לפני

  שיר מדהים ! חברים. בואו תזרמו איתי. שמי דוד קם. מנתיבות. מנכ"ל עמותת כל יהודי זהב. לוקחים ילדים ונוער עם קשיים רגשיים. ומרימים אותם. נותנים להם צ'אנס. יש בלי סוף מה לעשות. נשמע מעניין ? דברו איתי: 052-642-7770 כנסו גם לערוץ שלי ביוטיוב. תחפשו: עמותת כל יהודי זהב. אולי משהו יעניין אתכם. ואולי ניפגש בצילומים לסרט או משהו כזה. בינתיים חג שמח ומדהים !!!

 73. חני סמולר

  חני סמולר11 ימים לפני

  שיר מ ו ש ל ם

 74. עמותת כל יהודי זהב every jew is gold

  עמותת כל יהודי זהב every jew is gold11 ימים לפני

  *ilmines.info/camera/mM2cqp5rrKezeKc/wyd-w.html*

 75. Adiel Fargun

  Adiel Fargun11 ימים לפני

  נדירררר😄

 76. בני תורג'מן

  בני תורג'מן11 ימים לפני

  מותק...🤩

 77. בני תורג'מן

  בני תורג'מן11 ימים לפני

  כמה שקט. טוהר. וצניעות..

 78. אפרת עבדה

  אפרת עבדה11 ימים לפני

  אני לא יודעת אם אתה רואה את זה אבל השיר הזה מחזק אותי במקומות לא פשוטים אז תודה

 79. אסף ותחיה שחם

  אסף ותחיה שחם11 ימים לפני

  ממש מרגש! עקיבא אתה פשוט מלך:) כל שיר שאתה מוציא כ"כ משמח אותנו תמשיך לשיר כזה יפה ולהוציא כאלה שירים מרגשים ויפים! תודה רבה על השיר

 80. רות לוי

  רות לוי11 ימים לפני

  שיר ממש יפה תמשיך במה שאתה אוהב יש לך קול ממש יפה